Laulasmaa Spa SAALIDES ja ÕUEALAL

7 juuli 2024 kell 10-18

Üksik osaleja 15 EUR

Perepilet 20 eur

 

Pakutavad teenused on kohapeal tasuta!

KÕIK PILETID ON HETKEL VÄLJA MÜÜDUD!

Mis on Methodraie feelgood festival?

Kasuta erilist vǒimalust ja tule Methodraie Feelgood festivalile, kus on vǒimalik tegeleda oma füüsilise ja vaimse heaoluga terve päev! 
 
Kǒik täiskasvanud ja lapsed leiavad endale pǒnevat ja kasulikku tegevust – kohapeal saab tantsida, mediteerida, uurida enda tervist, teha trenni ja osaleda praktilistes töötubades.
NB! Osalejate arv on piiratud – huvi korral soovitame kiiresti osta pilet!
 
Olete südamest oodatud!
Methodraie tiim
 

Miks Tulla?

Omandad uusi teadmisi

Kas tead, kuidas tantsida end vabaks? Või mis on Ki-shiatsu teraapia? Võibolla avastad hoopis mõne olulise uue teadmise toitumise teemal või tunned huvi, milline on sinu juuste (peanaha)tervis? Kõike seda ja rohkemgi veel tule avastama Methodraie Feelgood festivalil!

Koged elumuutvaid praktikaid

Feelgood festivalil pakutakse mitmeid keha ja meelt toetavaid praktikaid, mille kogemine võib Sinu elu muuta, elutee peateele suunata või tervendada sinu keha ja hinge. Tule kogema!

Leiad uusi tutvusi

See festival on koht, kus kindlasti kohtuvad sarnaselt mõtlevad inimesed. Tule ja sa võid kohtuda oma tulevase saatusepartneriga, hingesugulasega või saad mõne olulise uue kontakti, kellega tulevikus midagi ühist ette võtate. Ole avatud!

Kuidas Tulla ja mida kaasa võtta?

Laulasmaa LaSpasse tulemise teejuhise leiad siit: https://www.laspa.ee/et/juhised/

 

Festivalile võta kaasa: 

Tutvu kava ja sisuga

Kogu festival kestab 10.00-18.00 ja selle aja jooksul on võimalik külastada LaSpa keskuses erinevaid saale ja õuealasid. Floccuse saalis toimuvad vaimset heaolu tõstvad tegevused gruppides. Nimbuse saalis leiad endale huvipakkuvate teenuste seast sobiva personaalse kogemuse. Õuealal on tegevusi lastele kui ka täiskasvanutele! Tutvu kindlasti õueala tegevuste ajakavaga!

Festivali päeva juhatab sisse avakõnega Methodraie brändi looja Kristiina Raie, mida saadab Elav muusika  -Anu Mänd ja Merike Teppan-Kolk esitluses.

Floccuse saal - tegevused gruppides

Hingame kuuel erineval viisil ja ühendume sügavalt 6 elemendiga – maa, vee, tule, õhu, eetri ja kõrgema teadvusega. Puhastame ennast nende elementide abil ja loome nendega ühendudes seda, mida soovime oma elus luua.  Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia. www.teadlik-loomine.ee

 

Istume ringis, Anu teeb väikese sissejuhatava häälestuse. jagab laiali kõik pillid, mis on kaasas. Need, kes saavad pillid, hakkavad ringi  sees päripäeva liikudes mängima oma instrumenti, teised istuvad silmad kinni ja on vastuvõtja rollis. 

Seejärel need, kes istusid, saavad mängida ja need, kes mängisid, istuvad ringi.

Kui kõik on saanud mõlemas rollis olla, liigume edasi järgmisele tasemele ehk arendame endas kuulaja-tunnetaja oskust ehk siis iga mängija üritab mitte koguaeg mängida, vaid jälgida teiste “muusikute” karaktereid, meeleolusid, selleks teha pause, tunnetada, kas on midagi lisada või peaks hoopis pausi pidama jne. 

Tulemuseks on kogemus ühiselt  loodud ainukordsetest  teostest ning puhtast andmisest ja vastuvõtmisest.

Anule583@gmail.com

NIMBUSE SAAL - personaalsed tutvustavad lühiseansid

Juuksejuurte lühianalüüs keskendub 5 juuksejuure  analüüsimisele mikroskoobi abiga, et tuvastada juuste kasvu, juuste väljalangemist – ja/või peanaha probleeme põhjustavad algtegurid (mikrobioomi tasakaalutus, parasiidid, hormonaalne tasakaalutus, toitainete ja hapniku puudus, põletikud, vereringe häired, ummistused). Lisainfo, miks tulla juuksejuure- ja peanaha uuringule Juuste Akadeemiasse koos nõustamisega. 

https://www.juusteakadeemia.ee/et/uuringud/

Tõhus ja kiire võimalus lõõgastumiseks ja mõistuse rahustamiseks ning seeläbi ka teadlikkuse suurendamiseks.

kuldenergiatuba@gmail.com , 56355499                

Endine kosmiline sõdur  – praegune tervendaja. (nägija)

Töö Galaktilise Föderatsiooni laevades.

Liikumine ajas erinevate ülesannete lahendamiseks. 

Inimeste haigused  – energeetiline puudujääk 

Tegevused inimese seisukorra parandamiseks. 

Uus.gaia@gmail.com   5552 2207

REFLEKSOLOOGIA SEANSID TERVISE TOETAMISEKS –  KADRI NIINEMAA                                  

Refleksoloogia toime on rahustav, lõdvestav, lõõgastav, vereringet aktiviseeriv, ainevahetust parandav, lihaspinget ja –jäikust vähendav, immuunsüsteemi tugevdav jpm. Teraapia leevendab stressi ja unehäireid. Õigeid tsoone valides saab selliselt käivitada elundites uue energia või rahustada pingeseisundis elundeid ning viia energia taas tasakaaluseisundisse.      

Lisaks MethodRaie kursuste läbimisele olen omandanud refleksoloogia ja klassikalise massaaži oskused (Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia). Läbi oma elu olen osalenud veel paljudes erinevates enesearengu ja tervise toetamisega seotud õpitubades, osalenud koolitustel.

kadriniinemaa@gmail.com  5100055                               

Olen tervisefänn, praktiseerin maksimaalselt terve olemist oma kehastuse lõpuni, nii saan mõnusalt tegeleda oma loominguga ja elu nautida.

Pakun teraapiat ja nõustamist, kuidas muuta oma eluviis keha toetavaks. Eluviis – toitumine, keskkond, füüsiline liikumine ja vaimne areng. Toitumisterapeudina tegelen kõikide füüsiliste sümptomitega ja vaimsete teemadega, sest kõige alus on mõtlemine.

Enda elu saab heaks teha kergusega. Selgus, tahe ja otsus teevad ruumi ning täideviimine saab mateeriaks muutuma hakata, vastavalt igaühe olemise ruumi iseärasustele. Enda isetervendamise võime saab teadlikult aktiveerida.

https://www.facebook.com/triin.terasmaa

Tegelen Looja Teadvusega ülekirjutamisega ehk ma vabastan inimese vanast ja raskest. 

merleaksin@gmail.com

Lisaks pakun inimestele soovi korral käte kaudu tervendamist ja toetust – eluenergia kokku koondamist ja aktiveerimist. Elementide tasakaalustamist. Vajadusel õnne-, külluse-, ja eduenergia jne ligitõmbamist. Tunnetan, mida inimene sel hetkel vajab ja võtan arvesse, mida inimene ise soovib.

 http://www.brittapaatia.ee/  59123833

Inimeste energeetiline tõstmine kõrgemasse harmooniasse. Lisaks kanaldamine. Kõik ühes puudutuses. 

helinaraidma@gmail.com   5336 3556

Toon tagasi inimese energiad ja aitan neid tasakaalustada.

Vaatan inimese peateed + kus asub seal saatusekaaslase energia.

Vahendan inimese Kõrgemate Toetajate või Vaimu sõnumeid.

Loen inimese energiast emotsioone ja stresse, mis hoiavad teda tagasi enda täielikku potentsiaali kasutamast ja saan anda tööriistu, kuidas endaga tegeleda.

silvavaldt@gmail.com

Reet Kalamees vahendab kõrges sageduses loodud energeetiliselt toetavaid maale.

Festivalil toimub tema suuremate ja pisemate maalide esitlus.

https://www.angellaria.com/galerii

tel: +3727337188

Bränd kandev idee ühendab endas  originaalse lähenemise, elavat energiat sisaldavad materjalid – (taimsed kiud – puuvill, lina, siid, vill, viskoos), kunstiline visuaal ja häälestav sõnum.
Rõivad on kavandatud ja valmistatud armastavas energias.
Bränd pakub võimalust vähem tarbida, sest ühte ehedat toodet on soov pidevalt kanda ja samuti toetada kohalikku loojat. Pakume kunstnikele võimaluse leida oma loomingule avaramaid viise kliendini jõudmisel.
Hetkel on meie koostööpartneriteks kunstnikena Reet Kalamees ja Eleriin Ello.

Brändi loojad on kolm naist – Aliis Vene, Annellis Prants ja Nele Ruul.

56503991

Aitan luua selgust erinevates elusfäärides.

Aitan kontrollida inimese mittetoetavaid uskumusi/programme ja neid toetavatega üle kirjutada.

Energiameditsiini abil toetan keha stressist vabastamist ja keha ise tervenemisvõime taastamist/võimendamist. 

Luhtoja.lembe@gmail.com

Füüsilist või vaimset laadi mõjud (kehaline ja vaimne ülekoormus, traumad k.a lapsepõlvest pärit ja isegi enne nn käesolevat elu) võivad kehas, psüühikas, energia tasandil väljenduda erineval moel (valud, raskustunne, foobiad jne). Tihti võib eelnimetatu mittesoovitud viisil mõjutada meie igapäevast toimimist, enesearengut jne. Olukorra normaliseerimiseks teen situatsioonist lähtuvalt kas punkti- ja triggerpunkti-, visuaalseid-, energia-, manuaalseid venitus- või valgus (vilkuva tulega) tehnikaid – mitmeid neist saab iga inimene hiljem ise kasutada st tegeleda mõtestatud lahtilaskmisega. 
 
Minu kontaktid: e- mail: ivar.edala@gmail.com, tel: 5341 0741
 

Järjest rohkematele inimestele on antud kõrgemalt poolt kingituseks erinevad anded, mida saab kasutada inimkonna tervendamiseks, elukvaliteedi tõstmiseks ja aitamiseks. Neid andeid tuleb hakata kasutama ja nii sündiski GI laetud vesi. Garita teadmised vee laadimisest tulid läbi erinevate kogemuste ja suunamiste ja jäid ühel ilusal hetkel temaga ning Indreku võimed võimendavad vee sagedust omal moel juurde, mis loob ülimalt kõrge sagedusega puhta vee. Selle vee tarbimine aitab meie kehadel kohaneda uute sagedustega, kiirendab tervenemisprotsesse, toob kehadesse juurde positiivset energiat.

Taotlus – inimkonna tervendamine

Kontakt: Indrek 527 6444

ÕUEALA grupitegevused

Vihmase ilma korral toimuvad õueala tegevused saalides. info saalide kohta näed allpool olevast listist tegevusnimetuste lõpus.

Kas Sa tunned lapsevanemana vahel, et ei tea milliseid valikuid teha? Mis on just selles olukorras ja just minu või minu lapse jaoks parim valik?

Kogu meie elu koosneb valikutest. Me valime igas hetkes ja langetame pidevalt otsuseid ühe või teise valiku kasuks. Kas süüa saia või leiba? Kas sõita autoga või käia jala? Kas rääkida või vaikida? Kas öelda jaa või ei?

Kui Sina lapsevanemana oled teadlik oma valikuid tehes, siis on Sul võimalus see oskus ka oma lapsele eluteele kaasa anda.

Grupinõustamisel

… räägime tehnikatest, mis aitavad meil olla teadlikumad valikute tegijad

… katsetame koha peal kuidas need tehnikad toimivad

… saad esitada küsimusi ja otsime koos vastuseid.

pille.simral@gmail.com

Kas Sa tunned lapsevanemana vahel, et ei tea milliseid valikuid teha? Mis on just selles olukorras ja just minu või minu lapse jaoks parim valik?

Kogu meie elu koosneb valikutest. Me valime igas hetkes ja langetame pidevalt otsuseid ühe või teise valiku kasuks. Kas süüa saia või leiba? Kas sõita autoga või käia jala? Kas rääkida või vaikida? Kas öelda jaa või ei?

Kui Sina lapsevanemana oled teadlik oma valikuid tehes, siis on Sul võimalus see oskus ka oma lapsele eluteele kaasa anda.

Grupinõustamisel

… räägime tehnikatest, mis aitavad meil olla teadlikumad valikute tegijad

… katsetame koha peal kuidas need tehnikad toimivad

… saad esitada küsimusi ja otsime koos vastuseid.

 

pille.simral@gmail.com

  • OLEV RUSS puitmaalidega pannilabidad.
    Iga pannilabidas ehk siis pilt sellel on ainueksemplar. Maal koosneb erinevatest puuliikidest.
    Õlitada toiduõliga saab labida osa ja selle tegevuse käigus muutub puidu toon. Lihtsalt puuvillase lapikesega õlitamine ja siis salvrätiga puhtaks pühkimine. Võtab paar minutit, kuid on põnev. Labida vars on juba töödeldud. Vajab käsipesu.

järgneb (või eelneb) Muusikaline esitlus:

Anu Mänd ja Merike Teppan-Kolk esituses.

Kirjeldus:

Istume ringis, teen väikese sissejuhatava häälestuse. jagan laiali kõik pillid, mis olen kaasa võtnud. Need, kes saavad pillid, hakkavad ringi  sees päripäeva liikudes mängima oma instrumenti, teised istuvad silmad kinni ja on vastuvõtja rollis. 

Seejärel need, kes istusid, saavad mängida ja need, kes mängisid, istuvad ringi.

Kui kõik on saanud mõlemas rollis olla, liigume edasi järgmisele tasemele ehk arendame endas kuulaja-tunnetaja oskust ehk siis iga mängija üritab mitte koguaeg mängida, vaid jälgida teiste “muusikute” karaktereid, meeleolusid, selleks teha pause, tunnetada, kas on midagi lisada või peaks hoopis pausi pidama jne. 

Tulemuseks on kogemus ühiselt  loodud ainukordsetest  teostest ning puhtast andmisest ja vastuvõtmisest.

anule583@gmail.com

Ühendab endas hingamise tehnika ja üliteadvuse praktika häälestused.
Tehnika toetab keha ja vaimu koostööd, häälestades inimese energiat kergusesse  ning mõttemustreid elujaatavaks. Inimene saab ühenduse oma puhta loova vaimenergiaga ja kogeb kehatasandil avardumist vaba loojana kõikidel tasanditel.  Tehnika toetab keha puhastumist  rakutasandil ja aitab avarduda tundetasandil kergusesse.  Tehnika aktiveerib eluenergiat, tahtejõudu, loob selgust. Toetab suurema rõõmuga oma igapäeva elu kogemist ja tervema kehaga elamist.                                                                               aliis@piigad.ee

Helirännak ja personaalsed helitervenduse seansid aitavad kehal lõdvestuda ja liikuda sügavamasse meditatiivsesse seisundisse, heaolutundesse ja kõrgemasse vibratsiooni rakutasandil. Meel rahuneb, suureneb harmoonia ja elujõud, paraneb tervis ja tõuseb energiatase.
 
Keha läheb üle isetervenemise režiimile – lõõgastub närvisüsteem, tasakaalustuvad ajupookerad, korrastuvad ja taastuvad ajuühendused, vähenevad pinged ja valud, suureneb sisemine rahulolu ja õnnetunne. Helid mõjuvad ka teadvuse seisundit, avardades teadvust, tõstes sagedust ja avades südame. 
 
Helirännaku viib läbi heliteraapia ja energiatööga tegelev ruumilooja Mariliis Männik. 
 

ÕUEALAL Lastele ja Lapsevanematele TIPITELGIS - grupitegevused ajakava põhised

“ Tantsimine, tantsu õpetamine ja kõik, mis selle alaga kaasneb on kujunenud elustiiliks, läbi mille luua ja väljendada Maailma ilusaimas keeles – tantsukeeles. “

Tantsukool KOIT:  www.koittantsukool.ee
 
 

11:00-12:00

Kes? Mänguline mudilane koos tantsuõpetaja Kristina Rajaga.

Mis? Mudilase loovust ja maksimaalselt füüsilist potentsiaali avav tantsu ja akrobaatika

elemente õpetav töötuba.

Miks? Liikumine on sünniga kaasa antud esmane inimliigile ühiskondlikult arusaadav

väljendusvahend ning selle arendamine teeb mudilase õnnelikumaks, rahulolevamaks

ning pakub läbi uute oskuste omandamise eduelamust.

Kuidas? Positiivselt, mänguliselt, koostööaltilt ning õhinaga.


12:00-13:00

Kes? Lustakas laps koos tantsuõpetaja Kristina Rajaga

Mis? Lapse füüsilisi oskusi arendav ja läbi eneseületuse eduelamust pakkuv aktiivne

töötuba, kus õpime läbi tantsusammude ja akrobaatika elementide fookuse hoidmist ning

eesmärgi suunas liikumist.

Miks? Lapsed vajavad oskust olla kohal ning tegeleda süvenenult, millegi konkreetse

omandamisega (fookuse hoidmisega) ning tantsutunnis saadud oskused annavad laiemas

elulises pildis edukaid tulemusi.

Kuidas? Sõbralikult, autuse ja fokusseerituse ning rõõmuga.

14:00-15:00

Kes? Teadlik täiskasvanu koos tantsuõpetaja Kristina Rajaga

Mis? Lõbus ja positiivne ning vabastav tantsutund koos naeru ja miks mitte pisikese

eneseületusega.

Miks? Sest läbi tantsu saab end “salakeeles” väljendada luues isegi negatiivse

väljaelamisega positiivset oma füüsisele ning saades oma mõtted puhtaks ja positiivseks.

Tantsus on maagiat.

Kuidas? Suurima kirega ning ennastunustavalt.

15:00-16:00

Kes? Nutikas noor koos tantsuõpetaja Kristina Rajaga

Mis? Vabastav ja pingevaba liikumine võimaldades igaühe unikaalset oskust oma keha

antud ajahetkel kasutada, läbi liikumise loomine ning läbi loomise eneseväljendamine.

Miks? Selleks, et kogeda positiivset ja midagi mis on “päris” ning ehe ja pakub

nutikat alternatiivi.

Kuidas? Hulljulgelt, ilma piiranguteta ning ühiselt luues.

13:00-14:00

Iseseisvus, jätkuv õpihimu, austus iseenda, teiste inimeste ja maailma vastu, oskus keskenduda, eneseteadlikkus, enesejuhtimine, oskus vastutust võtta, kriitiline mõtlemine jm. – need on vaid mõned Montessori haridust kirjeldavad omadused.

Milliseid iseloomujooni lisaks neile sooviksid Sina oma lastes näha? Kuidas Sinu kodukoha hariduslikud võimalused täna selliste omaduste välja kujunemist toetavad?

Methodraie Feelgood festivalil oleme loonud 1-3 aastastele lastele mõeldud väikese tutvustava mängulise keskkonna, mis on nagu väike minimaailm, kus laps saab koos vanemaga avastama tulla ja oma loomuomast uudishimu ja arenguvajadust realiseerida. 

Räägime Montessori vajalikkusest meie tulevikuühiskonnas ja võimalustest selle erilise keskkonna loomiseks meie haridusmaastikul.

Kui teil on festivali kohta lisaküsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel: methodraie@gmail.com või helistades numbrile: +37256756399

Aveli Jänes – Pildid ja videoklipid : aveli.ee