Praktikad

METHODRAIE ÜLITEADVUSE PRAKTIKAD 

Methodraie üliteadvuse praktikad aitavad inimesel liikuda üliteadvuse tasandile ja olla kontaktis oma Kõrgema Mina – Vaimu tasandiga. Edasijõudnud praktiseerijad kogevad üliteadvuses samastumist oma kõrgemate tasanditega nii, et kogemus ja arusaamine oma inimlikust olemusest muutub alatiseks. Üliteadvuse tasandil saab muuta enda sisemist häälestust. Kui inimese sees toimub häälestuse muutus, järgneb sellele ka kogu väline reaalsus ja materiaalne tasand sh keha. 

Üliteadvuse praktikad muudavad reaalselt inimest ennast ja tema elu.

Methodraie üliteadvuse praktikad on loodud tegelemiseks erinevate teemadega, näiteks:

  • keha terveks häälestamine üliteadvuse tasandil
  • puhta rahaenergiaga ühenduse loomine, raha energia ligitõmbamine, rikastumine
  • saatuse partneri – armastuse ligitõmbamine, enda avamine oma saatuse partnerile
  • oma energia puhastamine ja vabastamine madalatest/tihedatest energiatest, oma energia tagasitoomine puhtal kujul
  • reaalne loomine kõrges sageduses
  • oma saatusetee vaatamine ja puhastamine Looja tasandil jne

 

Methodraie üliteadvuse praktikatega saab tutvuda kodulehel ja youtubes (Methodraie).

Kohapeal saab osa võtta erinevatest Methodraie praktikatest/meditatsioonidest Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis (jälgi FB Methodraie infot)

Methodraie üliteadvuse praktikaid saab osta isiklikuks kasutamiseks kodulehel olevast e – poest. Need on stuudios lindistatud praktikad ja nende juhendusel saab praktiseerida iseseisvalt kodus.

Kristiina Raie on tegelenud Methodraie üliteadvuse praktikate loomisega viimased 17 aastat ja saavutanud praktikate kvaliteediga kõrge taseme. 

Iga praktika on loodud kahes versioonis – ühel variandil on taustaks tervendavad helid ja teine samasugune praktika on ilma helideta. Inimene saab ise valida, milline variant hetkel paremini sobib. Paljudel praktikatel on ka eessõna.

Soovitused praktiseerijale – 

praktiseeri alati pooltühja või tühja kõhuga ja piisavalt puhanud kehaga.

Praktiseeri korduvalt, et keha ja mõistus õpiks usaldama oma Vaimu – Kõrgemat Mina. Puhas mõistus saavutab korduval praktiseerimisel avatud, usaldava, teeniva seisundi ja nii on võimalik saavutada sisemise loomisega (häälestamisega) suuri tulemusi.

Inimesed on praktikaid kasutades tervenenud, parandanud oma finantsilist olukorda, leidnud oma saatusepartneri, korrastanud oma energia jne.

Iga praktika käsitleb erinevaid teemasid nagu – energia tervendamine, puhastamine, korrastamine, puhta rahaenergiaga töötamine, keha tervendamine jne.

Praktika kaks erinevat varianti (heliga ja ilma) maksab kokku 10 eur.

Tutvu ka

Stuudios lindistatud Methodraie üliteadvuse praktikatega