Meist

METHODRAIE VISIOON ON PAKKUDA TOETAVAT PLATVORMI UUES ENERGIAS (PUHTAS LOOVAS ENERGIAS) NII, ET INIMENE SAAKS LIIKUDA JA ANKURDUDA (PÜSIMA JÄÄDA) LOOJA TASANDIL – UUES VABAS ENERGIAS.

Methodraie on:

 • kursused
 • loengud
 • praktilised töötoad
 • Methodraie üliteadvuse praktikad
 • arendavad raamatud
 • kaardid, mis toetavad suhtlemist enda üliteadvusega
 • eravastuvõtud

Methodraie õpetus:

 • pakub toetavat platvormi inimesele, kes on sisemiselt valmis liikuma oma Väikese Mina (egoteadvusega mõistus) tasandilt Suure Mina tasandile muutudes teadlikuks Looja Inimeseks. Selline inimene haldab ja loob ise enda reaalsust – on õnnelik ja vaba sisemiselt
 • tegeleb võimete potentsiaaliga inimese kehas. Inimene õpib tunnetama ja kanaldama ise vajalikku informatsiooni. Inimese energias avaneb tervendamise võime
 • õpetab häälestama enda keha ja energiat, tervendama keha
 • juhatab, kuidas olla ühenduses puhta rahaenergiaga. Kuidas raha ligi tõmmata, rikastuda, kuidas suunata raha energiat ettevõttesse jne
 • suunab, kuidas olla puhas andja ja vastuvõtja
 • näitab, milline on puhas armastuse energia keha, mõistuse ja Vaimu tasandil
 • aitab välja tulla vanadest duaalsetest energiatest, kus inimene kogeb enda elus piiranguid ja takistusi. Uues energias – Puhtas Loovas Energias (Vaba Loomise Ruum) kogeb inimene tõelist vabadust, uut energialainet enda kehas, selgust ja teadlikkust.

Kristiina Raie

On Methodraie brändi (toote) looja, vaimne õpetaja ja teadlane, selgeltnägija.

Kristiina: olen lapsepõlvest alates osanud vastu võtta ja tunnetada informatsiooni, mida tavaline inimene ei hooma. Meie ümber elavas energiaväljas ja ka iga inimese energias on tohutus koguses infot, mida saab näha ja lugeda oma sisemise nägemise ja tunnetusega. Lapsena tundsin, et olen pärit teiselt planeedilt ja et minu koduplaneet oli varasemalt pikalt olnud Veenus.

 Mäletan, et umbes 4 – 5 aastasena jalutasin tänaval, eramajade piirkonnas ja seal majas, kus keegi hakkas aasta jooksul surema, oli info juba maja energias olemas. Suured saatuslikud muutused on inimese energias loetavad/nähtavad. Samas on mitmed olulised sündmused/kogemused muutuvad – inimene saab suures osas oma saatust muuta.

Ma olen sündinud peres, kus enamus pereliikmetest on kas arstid või ravitsejad/nägijad (ema, isa, vanaema, isa õde, tädi mõlemad pojad – arstid).

Seetõttu olid minu võimed perele normaalseks nähtuseks ja minu nägemist/tunnetamist aksepteeriti sõbralikult.

18 aastaselt läksin õppima prof. Vassili Gotchi juurde, kes on maailmas väga ainulaadne teadlane ja välja töötanud põhjuse ja tagajärjega töötamise meetodid energia tasandil.

Aastast 2000 alustasin eravastuvõttudega, kus nõustan inimesi erinevatel teemadel toetudes enda tunnetusele ja sisemisele nägemisele. Samuti tegelen vastuvõttudes energia korrastamise, puhastamise ja raviga.

2005 aastal lõpetasin Maaülikoolis maainseneri teaduskonna (magister)

2007 aastal õppisin Norras Anni Sennovi juures Auratransformatsiooni.

2008 aastal õppisin USA – s dok. Michael Newtoni regressiooniteraapiat.

2018 aastal omandasin EBSi Coachi kvalifikatsiooni.

Alates 2008 aastast viin läbi iga aasta Methodraie enesearengu kursuseid, mis on praegusel ajal eriti vajalikud selleks, et inimene suudaks vabaks anda vanad energiad enda sees ja liikuda edasi Looja – Inimese tasandile muutudes teadlikuks vabaks terveks Looja – Inimeseks, kes kasutab kogu oma võimete potentsiaali, on edukas, õnnelik ja rahul oma loomisega.

Vaimses töös on minu missiooniks aktiveerida inimeses kõrgem teadlikkus iseendast.

Minu kanaldatud õpetused (loengud, kursused, isiklik nõustamine) ja toetavad praktikad (Methodraie üliteadvuse praktikad) aitavad inimesel väljuda oma egoteadvuse tasandilt ja samastuda oma üliteadvuse tasandiga (oma Puhta Vaimuga).  Inimene tõuseb emotsioonide tasandilt puhaste tunnete tasandile ja kogeb ennast teadliku Looja – Inimesena. Looja Inimene loob enda elu ja reaalsust ISE TEADLIKULT ja oskab kasutada oma võimete potentsiaali maksimaalselt.

Vaimse õpetajana saan pidevalt vajalikku lisainformatsiooni ja õpetust Looja tasandilt.

Kristiina Raie

Heli Haruoja

Heli Haruoja võtab juba kümnendat aastat Methodraie Keskuses igapäevaselt inimesi vastu.

Vastuvõtu käigus koostöös inimesega avab ja toob tihedamast sagedusest vajadusel inimese energia välja.

Seeläbi energia muutub kergemaks ja inimene tajub/valib uusi võimalusi ja lahendusi, mis eelnevalt on jäänud inimese eest varjatuks. Kuna Heli on õppinud teetatervendamist, siis omandatud tehnikate abil saab aidata inimest mustrite, piirangute ja uskumuste vabastamisega, mis ei ole enam inimese kõrgeimaks hüvanguks ning selle asemel omandada uusi, toetavaid mustreid ja uskumusi.

Heli on õppinud Kristiina Raie välja töötatud praktikaid kasutama ja vajadusel vastuvõtus läbi viima. Näiteks: kuidas õppida lõdvestuma ja mõtteid vaigistama, aktiivseid teemasid vabaks andma, keha tervendama ja kehaga kontakti looma ning looma ühendust puhta rahaenergiaga. Kuidas aegunud, vanadest rollidest vabanema ja uusi teadlikke rolle valima, looma oma ellu suuremat tasakaalu ja rahulolu jne.

Heli on omandanud  Methodraie tehnika, kuidas tervendada keha läbi jumaliku teadvuse.

2018 aastal omandas Heli lisaks EBSi Coachi kvalifikatsiooni.

Koostöös Kristiina Raiega viib Heli Haruoja läbi erinevaid Methodraie enesearengu kursuseid ja töötubasid. Kui inimese teadlikkus tõuseb ja energia muutub, siis KÕIK ON VÕIMALIK – on võimalik terveneda ja  oma elu muuta. 

Vastuvõtule registreerimiseks palun kirjuta: methodraie@gmail.com või helista 50 838 69.

Tiina Liimandi

Olen Methodraie üliteadvuse praktikate läbiviija ja õpetaja.

Olin lapsena vaikne vaatleja. Võisin istuda liikumatult peenarde vahel ja jälgida tundide viisi putukate elu. Õppisin väga vara lugema ja mulle näib takkajärgi, et õppisin elu tundma rohkem läbi koduse raamatukogu, kui kooli ja õpikute.

Minu eneseotsing sai alguse siis, kui raamatupoe esoteerikariiulil oli vaid kaks autorit – Gunnar Aarma ja Luule Viilma. Küsida polnud kelleltki, tuli endaga ise tööd teha, enda seest otsida ja iseennast tunnetada. Pikapeale tulid uued autorid, pusimine endaga jätkus. Tol ajal ei osanud ma eriti midagi peale hakata nö üle ajava, rahutust tekitava “täis tassiga” ning küsimused mu sees muudkui kuhjusid, aga õnneks hakkas ilmuma ellu ka neid, kes minuga sarnaselt elu tunnetasid ning tõid vastuseid läbi põnevate energiatööde.

Nii õppisin 2008a Auratransformaatoriks, 2011 õppisin Havail Access Barsi tehnikaid.

Aastal 2008 kohtusin Kristiina Raiega, kellega kogesime Pärnus üliteadvuse praktikate sünnimomenti. See kogemus liigutas minus kõik paika. Ma mõistsin seda õpetust ja võtsin omaks. Sest see meetod on lihtne ja mis kõige toredam – läbi selle tulid lõpuks ometi ka vastused, tuli selgus. Ehk siis – õppisin lõpuks tundma enda keha, meelt, hinge, Vaimu. 

Üliteadvuse praktikad on kõikidest vaimsetest tehnikatest ainsatena mind elus reaalselt aidanud. Praktika on praktika just sellepärast, et inimene tegeleb endaga ise, just sellepärast mulle meeldivadki praktikad – nad suunavad inimese enda sisse vaatama ja endast põhjuseid, seoseid, lahendusi leidma, mitte väljast abi otsima. Endale valetada ei saa.

Üliteadvuse praktika on praktiline tegevus, praktika on tegu. Mitte kavatsus, plaan või mõte. Et kuhugi jõuda, ei piisa ainult teadmisest või plaanist või kuuldust. Vaja on tegutseda. Praktika ON tegu ja tegu nõuab tegemist – pühendunud tööd iseendaga. Praktikas me küll istume vaiki, aga me teeme tohutut tööd endaga igal tasandil – keha tasandil, rakutasandil, mõistuse tasandil, vaimu tasandil.

Tänaseks on mul suur au olla Methodraie üliteadvuse praktikate läbiviija Pärnus ja Tartus, kus meil on väga toredad ja tugevad praktikagrupid, kuhu on kõik huvilised oodatud.

Iga meie kohtumine grupis on alati põnev ja suur ühisloomine, avardav ja kerge, naudin inimeste lugusid, nende avanemist, avardumist, reaalset teadlikkuse kasvu ja tulemusi elus. Rõõm on näha, kuidas inimesed annavad kergusega endast vabaks vanad energiad, emotsioonid, vanad mustrid ja uskumused, duaalse maailma ja liiguvad uude Vabasse Maailma, Vabasse Loomise Ruumi, kus toimub teadlik piiranguteta loomine. Olen siin selleks, et toetada inimest tema liikumisel Looja tasandile. Ma armastan inimesi.

Kuigi Methodraie üliteadvuse praktikad toimuvad hetkel Tartus ja Pärnus, olen avatud tulema praktikatega ka teistesse linnadesse. Alates 10 inimesest saab praktika läbiviimist tellida kohapeale ja valida ka grupile sobiv praktika teema, nt tervis, küllus, suhted jne.


Rõõm on olla ka Methodraie tiimi pilt ja kaamera. 

Ja parandamatu helgeltnägija.  

 

Küsimuste korral kirjuta methodraie@gmail.com või helista: 5137207